Партнёры

АВТОПРОФИ - издательский дом.

Реклама

 

Покупка автотранспорта

 • Самосвал

  10000 $
 • ЗАПЧАСТИ

  100 грн.
 • СКЛАДСКОЕ ОБ-Е, погрузчик складской

  10000 $
 • МИКРОАВТОБУСЫ, грузовой

  350 EURO
 • МИКРОАВТОБУСЫ, пассажирский
  Das Business die Karriere -
  Die Verkäufe der
  Autos, der Waren - Die
  Fachkräfte - IT,
  die
  3500 EURO

Продажа автотранспорта


 • АВТОСТЕКЛА

  29500 EURO
 • ГРУЗОВИКИ, дача

  133350 EURO

ТРАНСБИРЖА

АВТОТРАНСПОРТ

ТРУДОУСТРОЙСТВО

ГлавнаяНовостивсе новости
 

Нова програма від УкрАВТО: «Кредитування сервісу»

2011-09-16 14:38

12 вересня в сервісній мережі УкрАВТО стартувала нова кредитна програма«Кредитування сервісу». Відтеперклієнти УкрАВТО зможуть купляти в кредит не лише автомобіль, а й матимуть можливість оформлювати розстрочку на його ремонт та обслуговування.

Корпорація «УкрАВТО» охоче повідомляє всім своїм клієнтам про старт нової кредитної програми  - Кредитування сервісу. Розроблена спільно з фінансовим партнером  Корпорації - Банком «Русский Стандарт», нова послуга вже впроваджена в роботу всієї сервісної мережі УкрАВТО по всій Україні.

“Ми розробили пакет послуг для кредитування сервісу, технічних послуг, установлення додаткового обладнання та ремонтування автомобіля. Такий вид кредиту наш банк пропонує в кожному сервісному центрі Укравто по всій Україні”, – коментує Ігор Дорошенко, Голова Правління Банку «Русский Стандарт». -  “Для цього клієнту необхідно звернутися з паспортом та ідентифікаційним кодом до сервісної станції і протягом 15 хвилин отримати такий кредит. Ми беремо з клієнта  лише невелику щомісячну комісію. І цей кредит з максимальною сумою коштів в 20 000 гривень є доступним фактично для більшості клієнтів.”

Головна особливість проекту – це можливість оформлення кредиту безпосередньо на сервісних станціях УкрАВТО, що в свою чергу дозволяє суттєво зекономити час автовласника. Вже сьогодні, завдяки впровадженню даної послуги, сервіс від УкрАВТО став доступнішим, а обслуговування оперативнішим.

 «Для того, щоб оформити кредит на оплату сервісних послуг, Вам не потрібно йти в банк. Ви приїжджаєте на СТО, а ми знаходимо для Вас оптимальне кредитне рішення, готуємо пакет документів для банку, отримуємо підтвердження та починаємо ремонтувати Ваше авто, як говорять, не відходячи від станції.» - коментує Олександр Федоров, Заступник Голови Правління Корпорації УкрАВТО з сервісу та запчастин. 

Слід відзначити, що програма «Кредитування сервісу» передбачає надання кредиту не лише на отримання автосервісних послуг, а й на встановлення додаткового обладнання.

«Дана кредитна пропозиція неодмінно зацікавить всіх тих клієнтів, які придбали новий автомобіль, проте коштів на покупку додаткового обладнання не мають. Скориставшись послугою «Кредитування сервісу», клієнт зможе виїхати з автосалону на повністю укомплектованому авто» - розповідає Олександр Федоров.

Програма діятиме на всіх сервісних підприємствах мережі УкрАВТО по всій території України. Більш детальну інформацію Ви зможете дізнатись на сайті УкрАВТО: http://www.ukravto.ua/press-centr/news/721


Автор: AutoProfi Версия для печати

«« Вернуться в Новости »»
Новинки от «АИС» на выставке TIR 2011 КАМАЗ получил совершенно новую кабину
Нормативно-правовая база | Органы власти | Для тех, кто в дороге | Отраслевые компании | Выставки | Автоновости |Статьи, Тест-драйв
Стиль, оформление, дизайн и содержание портала являются объектом авторского права и охраняются законами Украины. Перепечатка материалов и иное их использование допускаются при согласовании с администрацией проекта и размещении активной ссылки на портал. Нарушение этих условий влечет за собой уголовную и административную ответственность.
Торговая марка АВТОПРОФИ зарегистрирована Агентством "Украинские торговые марки", Свидетпльство № 144698.