Партнёры

АВТОПРОФИ - издательский дом.

Реклама

 

Покупка автотранспорта

 • Самосвал

  10000 $
 • ЗАПЧАСТИ

  100 грн.
 • СКЛАДСКОЕ ОБ-Е, погрузчик складской

  10000 $
 • МИКРОАВТОБУСЫ, грузовой

  350 EURO
 • МИКРОАВТОБУСЫ, пассажирский
  Das Business die Karriere -
  Die Verkäufe der
  Autos, der Waren - Die
  Fachkräfte - IT,
  die
  3500 EURO

Продажа автотранспорта


 • АВТОСТЕКЛА

  29500 EURO
 • ГРУЗОВИКИ, дача

  133350 EURO

ТРАНСБИРЖА

АВТОТРАНСПОРТ

ТРУДОУСТРОЙСТВО

ГлавнаяНовостивсе новости
 

Окно в Черногорию

2009-06-18 12:12

Відкрита перша сторінка у двосторонніх відносинах у митній сфері між Україною та Чорногорією

Вперше в історії української митниці підписана Угода між Кабінетом Міністрів України та Урядом Чорногорії про взаємнудопомогу в митних справах.

17 червні 2009 року відбувся візит до Державної митної служби України делегації Митної адміністрації Чорногорії на чолі зДиректором митного відомства Міодрагом Радусиновичем. З делегацією чорногорських митників Держмитслужбу також відвідав Посол Чорногорії в Україні на нерезидентній основі Желько Радулович.Українську Делегацію очолив Голова Служби Анатолій Макаренко.

Українська та чорногорська сторони обговорили питання щодо стану та перспектив українсько-чорногорського співробітництва у митній сфері.

Керівники митних адміністрацій зазначили, що на сьогоднішній день співробітництво у митній сфері між Україною та Чорногорією здійснюється у рамках членства обох країн у ВМО. Набуття обома країнами членства у ВМО та приєднання до міжнародних митних конвенцій з митних питань сприяє зміцненню партнерських стосунків та підвищенню ефективності співпраці Держмитслужби України та Митної адміністрації Чорногорії.

Також сторони обговорили питання щодо результатів правоохоронної діяльності митних органів України та Чорногорії. Представники Чорногорії підкреслили свою заінтересованість у налагодженні обміну інформацією з Держмитслужбою з питань боротьби з контрабандою і особливо щодо спроб незаконного переміщення сигарет.

Як зазначив Анатолій Макаренко, відкрито нову сторінку у двосторонніх відносинах у митній сфері, оскільки сьогодні були закладені правові підвалини для налагодження та розвитку двостороннього митного співробітництва у сфері надання взаємної адміністративної допомоги.

На практиці виконання підписаної Угоди сприятиме виявленню та припиненню митних правопорушень, їх запобіганню, а також забезпеченню безпеки на кордонах України та Чорногорії, збільшенню надходжень до державних бюджетів країн, захисту внутрішнього ринку від неякісної продукції, обміну досвідом роботи.

Держмитслужба України


Автор: Держмитслужба України Версия для печати

«« Вернуться в Новости »»
Нарушений стало меньше. А порядка? Iveco Daily CNG с газовым двигателем!
Нормативно-правовая база | Органы власти | Для тех, кто в дороге | Отраслевые компании | Выставки | Автоновости |Статьи, Тест-драйв
Стиль, оформление, дизайн и содержание портала являются объектом авторского права и охраняются законами Украины. Перепечатка материалов и иное их использование допускаются при согласовании с администрацией проекта и размещении активной ссылки на портал. Нарушение этих условий влечет за собой уголовную и административную ответственность.
Торговая марка АВТОПРОФИ зарегистрирована Агентством "Украинские торговые марки", Свидетпльство № 144698.