Партнёры

АВТОПРОФИ - издательский дом.

Реклама

 

Покупка автотранспорта

 • Самосвал

  10000 $
 • ЗАПЧАСТИ

  100 грн.
 • СКЛАДСКОЕ ОБ-Е, погрузчик складской

  10000 $
 • МИКРОАВТОБУСЫ, грузовой

  350 EURO
 • МИКРОАВТОБУСЫ, пассажирский
  Das Business die Karriere -
  Die Verkäufe der
  Autos, der Waren - Die
  Fachkräfte - IT,
  die
  3500 EURO

Продажа автотранспорта


 • АВТОСТЕКЛА

  29500 EURO
 • ГРУЗОВИКИ, дача

  133350 EURO

ТРАНСБИРЖА

АВТОТРАНСПОРТ

ТРУДОУСТРОЙСТВО

ГлавнаяНовостивсе новости
 

Обсяги продажу Scania в Україні 2012-му зросли

2013-02-22 10:00

В 2012 році кількість поставлених нових вантажівок Scania в Україні склала 450 одиниць, що вдвічі перевищує показник минулого року (218 од. в 2011 р).

Це кращий результат серед західних виробників великовагових транспортних засобів. За даними консультаційного агенства Автоконсалтинг, доля ринку Scania в Україні в сегменті вантажівок більше 16 тонн збільшилась з 7.11% (2011) до 16 %  в 2012 році.

«В першій половині року спостерігалося збільшення попиту на великовагові вантажівки. Найбільше зростання відбулося в сегменті виробничих компаній, які переходять до повного циклу виробництва, який в тому числі включає доставку продукції до кінцевого споживача, а також в агропромисловому секторі. Невелике пожвавлення спостерігалося серед міжнародних перевізників. Найбільша кількість техніки була поставлена в Київському, Львівському і Донецькому регіонах, - коментує досягнуті результати Андрій Даллакян, Комерційний директор ТОВ «Сканія Україна». «Однак, наприкінці року намітилась тенденція спаду в замовленнях, а значить поставки на початку 2013 року теж скоротяться. Ми пов’язуємо це, в першу чергу, з погіршенням економічної ситуації як в Європі, так і в Україні».

В 2012 році «Сканія Україна» започаткувала декілька нових проектів, направлених на підвищення якості продажу і обслуговування клієнтів Scania. В першу чергу, це більш привабливі умови для контрактів на технічне обслуговування, фінансування техніки в доларах від лізингової компанії «Сканія Кредіт Україна», створення в Києві центру з продажу вживаних автомобілів Scania.Також в 2012 році в Україні було представлено безліч нових продуктів: нові позашляхові самоскиди для роботи в умовах бездоріжжя Scania Off-road, нова платформа 9- і 13-літрових двигунів, нова система з управління автопарком Scania FMS.

«В 2013 році ми плануємо розвивати та розширювати сервісну мережу, зокрема йдеться про відкриття сервісного центру в Кіровограді, - продовжує Андрій Даллакян. – Будемо далі активно розвивати такий напрямок діяльності, як центр поставок вантажівок Scania з пробігом в Україні – приваблива цінова політика, надання фінансування, знижки на сервіс та обслуговування. Більш активно продовжить свою роботу навчальний центр для водіїв. В сфері обслуговування, буде пропонуватися ще один вид контракту на сервіс, що включатиме ремонт і технічне обслуговування. Готуємо нові, комплексні пропозиції для компаній агросектору». 

За додатковою інформацією звертайлеся будь-ласка до Лесі Горошко, PR-менеджеру компанії «Сканія Україна». Телефон: 067-464-91-09, e-mail: Lesya.goroshko@scania-ua.com


Автор: AUTOCENTER.UA Версия для печати

«« Вернуться в Новости »»
Volvo и Dongfeng образуют СП Итоги акций «Автомобиль года 2013» и «Авторейтинг 2012»
Нормативно-правовая база | Органы власти | Для тех, кто в дороге | Отраслевые компании | Выставки | Автоновости |Статьи, Тест-драйв
Стиль, оформление, дизайн и содержание портала являются объектом авторского права и охраняются законами Украины. Перепечатка материалов и иное их использование допускаются при согласовании с администрацией проекта и размещении активной ссылки на портал. Нарушение этих условий влечет за собой уголовную и административную ответственность.
Торговая марка АВТОПРОФИ зарегистрирована Агентством "Украинские торговые марки", Свидетпльство № 144698.