Партнёры

АВТОПРОФИ - издательский дом.

Реклама

 

Покупка автотранспорта

 • Самосвал

  10000 $
 • ЗАПЧАСТИ

  100 грн.
 • СКЛАДСКОЕ ОБ-Е, погрузчик складской

  10000 $
 • МИКРОАВТОБУСЫ, грузовой

  350 EURO
 • МИКРОАВТОБУСЫ, пассажирский
  Das Business die Karriere -
  Die Verkäufe der
  Autos, der Waren - Die
  Fachkräfte - IT,
  die
  3500 EURO

Продажа автотранспорта


 • АВТОСТЕКЛА

  29500 EURO
 • ГРУЗОВИКИ, дача

  133350 EURO

ТРАНСБИРЖА

АВТОТРАНСПОРТ

ТРУДОУСТРОЙСТВО

ГлавнаяНовостивсе новости
 

Різдвяний Благодійний Ярмарок

2011-12-01 15:59

3 грудня 2011 року проводить 19й Різдвяний Благодійний Ярмарок у новому приміщенні! Київ Експо Плаза, метро Нивки, вул. Салютна 2Б

Різдвяний Ярмарок - це головна подія року у діяльності товариства жінок МЖКК, мета якої - збір благодійних коштів на потреби малозабезпечених українських жінок, дітей, інвалідів та людей похилого віку.
Міжнародний Жіночий Клуб м. Києва (IWCK) - це міжнародна благодійна організація, заснована у 1992 році, до якої входить понад 250 жінок з 47 країн світу. Усі члени клубу працюють на волонтерських засадах заради злагоди в суспільстві країни, в якій вони зараз живуть – України. Жіночі клуби існують у багатьох країнах, але клуб Києва відрізняється активною благодійною діяльністю.

Різдвяний Благодійний Ярмарок - це масштабна подія міжнародного характеру з казковим та святковим настроєм, справжнім Санта Клаусом, ялинками, піснями та подарунками. Відвідувачам надається чудова можливість ознайомитися з великим розмаїттям товарів за розумною ціною, взяти участь у розіграшах і лотереях з різноманітними подарунками - від побутових пристроїв до квитків на літак. Минулого року цей фантастичний Ярмарок зібрав 1 300 000 гривень та більш ніж 5000 відвідувачів. Всі кошти були розподілені на гранти. З усіма організаціями та фондами, що отримали минулорічні гранти, ви зможете поспілкуватися на цьогорічному Ярмарку на стенді МЖКК.
Цього року Ярмарок значно виріс, і на 3000 м², крім 38 посольств і представництв різних країн, вперше беруть участь у Ярмарку та підтримують МЖКК Міжнародна Торгова палата України та Благодійна організація «Жінка ІІІ Тисячоліття». Щорічний учасник цієї події - Генеральна Дирекція з Обслуговування Іноземних Представництв (ГДІП) виступає цього року генеральним спонсором. Також будуть представлені митці Києва (Давид Шарашидзе, Неллі Ісупова , Оксана Стратійчук, Людмила Верещак, Наташа Миловидова) та проводитимуться майстер-класи для дітей та дорослих з виготовлення подарунків та прикрас.

На думку Бабет Ріфманн - Віце-Президента МЖКК з фандрейзингу та її колеги Вікторії Тіссо, Керівника Комітету «Спонсори та ЗМІ»: «В цьому році нам пощастило зі спонсорами та завдяки такій значній виставковій площі в Київ Експо Плаза, ми зможемо прийняти втричі більше гостей у порівнянні з минулим роком, а також зібрати більше коштів на благочинні цілі! Ми дуже раді, що поряд з іноземними компаніями в 2011 році нас почали активно підтримувати і українські!"

Запрошуємо усіх на 19й Різдвяний Благодійний Ярмарок МЖКК у Київ Експо Плаза!
З питань акредитації просимо звертатися до Вікторії Тіссо
Керівника Комітету «Спонсори та ЗМІ»
media.iwck@gmail.com або до офісу клубу МЖКК office@iwck.org


Автор: AutoProfi Версия для печати

«« Вернуться в Новости »»
Mercedes-Benz показал концептуальный автопоезд Пьяным водителям грозит конфискация авто и штраф 7000 гривен
Нормативно-правовая база | Органы власти | Для тех, кто в дороге | Отраслевые компании | Выставки | Автоновости |Статьи, Тест-драйв
Стиль, оформление, дизайн и содержание портала являются объектом авторского права и охраняются законами Украины. Перепечатка материалов и иное их использование допускаются при согласовании с администрацией проекта и размещении активной ссылки на портал. Нарушение этих условий влечет за собой уголовную и административную ответственность.
Торговая марка АВТОПРОФИ зарегистрирована Агентством "Украинские торговые марки", Свидетпльство № 144698.