Партнёры

АВТОПРОФИ - издательский дом.

Реклама

 

Покупка автотранспорта

 • Самосвал

  10000 $
 • ЗАПЧАСТИ

  100 грн.
 • СКЛАДСКОЕ ОБ-Е, погрузчик складской

  10000 $
 • МИКРОАВТОБУСЫ, грузовой

  350 EURO
 • МИКРОАВТОБУСЫ, пассажирский
  Das Business die Karriere -
  Die Verkäufe der
  Autos, der Waren - Die
  Fachkräfte - IT,
  die
  3500 EURO

Продажа автотранспорта


 • АВТОСТЕКЛА

  29500 EURO
 • ГРУЗОВИКИ, дача

  133350 EURO

ТРАНСБИРЖА

АВТОТРАНСПОРТ

ТРУДОУСТРОЙСТВО

ГлавнаяНовостивсе новости
 

Найкращі вантажівки – з жіночих рук

2011-08-26 14:15

З 1 серпня в компанії «Вольво Україна» працює новий директор з продажів. Можливо, це подія і залишилося б непоміченою, якби не одне «але»: вперше таку посаду в бізнесі комерційних автомобілів зайняла жінка – Інна Смoла.

Загальний стаж роботи нового директора з продажів компанії «Вольво Україна» або, як правильно називається ця посада, начальника відділу збуту, – півтора десятки років. При цьому останні роки вона працювала в одній з найбільших будівельних компаній України, де відповідала за прямо протилежний вид діяльності: закупівлі різного роду товарів. Природно, дана компанія володіла солідним власним автопарком, що був, фактично, окремим транспортним підрозділом. Одним з обов'язків Інни Смoли було повне забезпечення даного підрозділу всім необхідним, зокрема, і його оснащення рухомим складом: тягачами, напівпричепами, самоскидами, низькорамними тралами, а також іншою технікою, потрібною для роботи, так що з нюансами даного сегменту ринку вона добре знайома з боку споживача. А це дозволяє краще зрозуміти, що саме необхідно для задоволення його запитів. Адже покупець зазвичай оцінює пропоновану техніку трохи по-іншому, ніж продавець. Тому Інна Смoла вважає, що продавець повинен дивитися на пропонований ним товар саме очима покупця.
Інна давно мріяла працювати в європейській компанії, і коли вона дізналася, що відкрилася вакансія, відразу ж подала заяву і пройшла співбесіду. До речі, практично весь колектив, яким в даний час керує новий начальник відділу збуту, їй добре знайомий по колишній роботі, але, як кажуть, «з іншого боку».

Якщо говорити про професійні якості Інни, можна згадати, що вона чудово володіє англійською, французькою і грецькою мовами, і має дві вищі освіти: в області філології і міжнародної економіки. Єдине, чого їй зараз не вистачає – уміння управляти сідельним тягачем, що, на думку Інни, дозволило б їй ще краще зрозуміти запити споживача.

Володимир ЗАДОРОЖНИЙ


Автор: AutoProfi Версия для печати

«« Вернуться в Новости »»
Для «Газели-Next» закуплено новое пресс-оборудование Контроль за міжнародними автомобільними перевезеннями здійснюватиме Укртрансінспекція
Нормативно-правовая база | Органы власти | Для тех, кто в дороге | Отраслевые компании | Выставки | Автоновости |Статьи, Тест-драйв
Стиль, оформление, дизайн и содержание портала являются объектом авторского права и охраняются законами Украины. Перепечатка материалов и иное их использование допускаются при согласовании с администрацией проекта и размещении активной ссылки на портал. Нарушение этих условий влечет за собой уголовную и административную ответственность.
Торговая марка АВТОПРОФИ зарегистрирована Агентством "Украинские торговые марки", Свидетпльство № 144698.