Партнёры

АВТОПРОФИ - издательский дом.

Реклама

 

Покупка автотранспорта

 • Самосвал

  10000 $
 • ЗАПЧАСТИ

  100 грн.
 • СКЛАДСКОЕ ОБ-Е, погрузчик складской

  10000 $
 • МИКРОАВТОБУСЫ, грузовой

  350 EURO
 • МИКРОАВТОБУСЫ, пассажирский
  Das Business die Karriere -
  Die Verkäufe der
  Autos, der Waren - Die
  Fachkräfte - IT,
  die
  3500 EURO

Продажа автотранспорта


 • АВТОСТЕКЛА

  29500 EURO
 • ГРУЗОВИКИ, дача

  133350 EURO

ТРАНСБИРЖА

АВТОТРАНСПОРТ

ТРУДОУСТРОЙСТВО

ГлавнаяНовостивсе новости
 

Угорщина посилює контроль за стягненням акцизних зборів, аж до вилучення автомобілів

2009-01-20 16:12

Згідно повідомлення Міністерства транспорту Угорщини від 13.11.2008 року № КНЕМ/4962/1/2008 щодо угорської системи контролю за стягненням акцизних зборів, вилучення автомобілів та умов їх повернення, АсМАП повідомляє про наступне:

з метою ідентифікації акцизних товарів, за які не були сплачені податки та мито, митні органи можуть зупиняти транспортні засоби для перевірки їх вантажу та супроводжуючих документів, можуть перевіряти кількість, походження, статус оподаткування акцизних товарів, що перевозяться, та можуть безкоштовно брати зразки акцизних товарів.

Якщо в ході контролю статус оподаткування акцизних товарів або статус переміщення на умовах тимчасового ввезення не доведено у відповідній формі (інвойс, супроводжуючі документи, митні документи, печатки про сплачене мито та інше) вантажі та засоби для використання, зберігання та транспортування товарів повинні бути вилучені митними органами у відповідності до статті 119 (2) «Закону про акциз» Угорщини. Підстава для вилучення – для винесення висновку щодо фактів і для проведення конфіскації, як визначено в Законі. До того ж митний компетентний орган може вилучити будь-який товар, за винятком тварин, що можуть використовуватись в процесі як фізичне підтвердження

Конфіскація засобів, що використовуються для утилізації, зберігання або транспортування не обов’язкове, якщо кількість продукту не перебільшує комерційну кількість, визначену статтею 110 (5) «Закон про акциз» Угорщини і не перероблене з наміром зробити будь-яку незаконну дію, що має відношення до акцизного регулювання, та у разі якщо порушник скоїв це вперше

Згідно статті 119 (6) «Закону про акциз» Угорщини, вилучення має обмежуватися резолюцією митного компетентного органу, а активи для утилізації, зберігання та транспортування можуть бути поверненні, якщо це більше не потрібно для цілей розгляду питання.

У випадку транспортних засобів, завершення процедури конфіскації є умовною, і означає, що власник у письмовій формі задекларував про те, що не підозрював неправильного вживання свого транспортного засобу в період здійснення незаконної діяльності з автомобілем. Процедура конфіскації може бути завершеною, якщо власник транспортного засобу надасть декларацію, та з’ясування фактів стане можливим без подальшого вилучення транспортного засобу, або доведе, що акцизний штраф було сплачено.

Повернення вилучених речей регулюється статтею 119 (8-10) «Закону про акциз» Угорщини. Вилучені засоби можуть бути повернені особі, яка підтвердить право власності без жодного сумніву. Подальшою умовою повернення є оплата за зберігання транспортного засобу. Якщо засоби не були забрані протягом 60 днів після оголошення рішення про завершення процедури, ці засоби можуть бути реалізовані митними компетентними органами.


Автор: asmap Версия для печати

«« Вернуться в Новости »»
Особливості подання попередньої електронної декларації до митної системи NCTS в разі перевезення товарів через територію республіки Польща! Інформація щодо обов’язкового отримання розподілених на 2009 рік багаторазових дозволів ЄКМТ в термін до 26.01.2009 року

Новые вакансии

Нормативно-правовая база | Органы власти | Для тех, кто в дороге | Отраслевые компании | Выставки | Автоновости |Статьи, Тест-драйв
Стиль, оформление, дизайн и содержание портала являются объектом авторского права и охраняются законами Украины. Перепечатка материалов и иное их использование допускаются при согласовании с администрацией проекта и размещении активной ссылки на портал. Нарушение этих условий влечет за собой уголовную и административную ответственность.
Торговая марка АВТОПРОФИ зарегистрирована Агентством "Украинские торговые марки", Свидетпльство № 144698.