Партнёры

АВТОПРОФИ - издательский дом.

Реклама

 

Покупка автотранспорта

 • Самосвал

  10000 $
 • ЗАПЧАСТИ

  100 грн.
 • СКЛАДСКОЕ ОБ-Е, погрузчик складской

  10000 $
 • МИКРОАВТОБУСЫ, грузовой

  350 EURO
 • МИКРОАВТОБУСЫ, пассажирский
  Das Business die Karriere -
  Die Verkäufe der
  Autos, der Waren - Die
  Fachkräfte - IT,
  die
  3500 EURO

Продажа автотранспорта


 • АВТОСТЕКЛА

  29500 EURO
 • ГРУЗОВИКИ, дача

  133350 EURO

ТРАНСБИРЖА

АВТОТРАНСПОРТ

ТРУДОУСТРОЙСТВО

ГлавнаяНовостивсе новости
 

Scania R420 Topline Євро 5 відправляються на захід

2012-06-21 12:30

Міжнародний перевізник із Закарпатської області - компанія «Експедиція Дешко» нещодавно поповнила свій автопарк новенькими тягачами Scania R420 з кабіною Топлайн і двигунами стандарту Євро 5. Окрім розкішного внутрішнього і зовнішнього оформлення та комплектації преміум-класу, ці вантажівки вирізняються яскравим кольором, який робить дизайн привабливим та величним. Їх важко не помітити на дорозі.
Компанія ТОВ «Експедиція Дешко» займається міжнародними транспортними перевезеннями більше 20 років. За цей час компанія завоювала репутацію надійного партнера, як серед колег, так і серед вітчизняних та іноземних клієнтів. Головною ознакою компанії на ринку перевезень є високі вимоги до техніки та дуже ефективне використання транспорту. Директор і власник компанії, Дешко Василь Васильович, дуже вимогливо ставиться до вибору техніки, її якості, умов роботи водія. «Оскільки діяльність компанії розпочиналася з сімейного бізнесу, до своїх водіїв і працівників я звик ставитися з повагою і розумінням, - говорить Василь Васильович, - тому прагну забезпечити їх найкращими умовами роботи. Майже всі вантажівки в моєму автопарку мають високі кабіни, сучасні системи з активної й пасивної безпеки та все необхідне для роботи і відпочинку. І це не забаганка, а практичний підхід до бізнесу. Задоволений водій виконуватиме роботу набагато краще, ретельніше слідкуватиме за технічним станом, а головне - цінуватиме свою роботу і з більшою відповідальністью ставитиметься до своїх обов’язків».

Scania R420 Topline Євро 5

За словами Озкана Барморо, Генерального директора компанії «Сканія Україна», поставка перших трьох автопоїздів Scania R420 Topline відбулася 14 червня в Києві. «Маю надію, що даною поставкою ми започаткували довгострокові взаємовигідні відносини з компанією «Експедиція Дешко». Високі вимоги клієнта як до техніки,так і до післяпродажного сервісу, є важливими для нас, оскільки Сканія в Україні вкладає значні інвестиції, які направлені на якісну підтримку бізнесу наших клієнтів. Стратегія компанії: бути комплексним постачальником прибуткових транспортних рішень для клієнтів».

Фінансування є невід’ємною частиною пропозиції Scania для клієнтів. В Україні фінансовий лізинг надає компанія «Сканія Кредіт Україна». За словами Олександра Білоусова, Генерального директора «Сканія Кредіт Україна», сегмент міжнародних перевезень завжди був пріоритетним для підрозділу групи Scania. «Багаторічний досвід роботи на світових ринках та ринку України дозволяє краще розуміти перевізників та надавати гнучкі фінансові рішення, що враховують потреби клієнтів. Сподіваємось, що ця перша угода стане надійним фундаментом багаторічного взаємовигідного співробітництва між «Експедиція Дешко» та «Сканія Кредіт Україна». Деталі на сайті www.scania.ua

Автор: AUTOCENTER.UA Версия для печати

«« Вернуться в Новости »»
Черкасскому автозаводу исполнилось 4 года Жители столицы довольны автобусами МАЗ
Нормативно-правовая база | Органы власти | Для тех, кто в дороге | Отраслевые компании | Выставки | Автоновости |Статьи, Тест-драйв
Стиль, оформление, дизайн и содержание портала являются объектом авторского права и охраняются законами Украины. Перепечатка материалов и иное их использование допускаются при согласовании с администрацией проекта и размещении активной ссылки на портал. Нарушение этих условий влечет за собой уголовную и административную ответственность.
Торговая марка АВТОПРОФИ зарегистрирована Агентством "Украинские торговые марки", Свидетпльство № 144698.